Projects

Anasayfa » Projects
Taşıma Hukuku
Project

Taşıma Hukuku

Burucuoğlu Hukuk & Danışmanlık, uzman bir bilgi düzeyiyle denizyolu, karayolu, havayolu ve demiryolu ile taşımadan kaynaklı uyuşmazlıklara, ulusal ve uluslararası (CMR,CIM vb.) mevzuat çerçevesinde hukuki hizmet sunmaktadır.

Maritime Law
Project

Maritime Law

We provide legal services in shipping law, including advising on vessel registration, chartering, sale and purchase agreements, and marine finance. Our lawyers work closely with clients to ensure they understand their legal rights and obligations in the shipping industry. We provide legal services to shipowners, charterers, and freight forwarders.

Deniz Ticareti Hukuku
Project

Deniz Ticareti Hukuku

Burucuoğlu Hukuk & Danışmanlık, deniz sigortaları, deniz kazaları, deniz iş hukuku gibi birçok alanda, ulusal ve uluslararası Deniz Ticareti Hukukundan doğan uyuşmazlıklara ilişkin olarak, müvekkillerine hizmet sunmaktadır.

İş Hukuku
Project

İş Hukuku

Burucuoğlu Hukuk & Danışmanlık, danışmanlığını yaptığı birçok şirketin işveren vekilliğinin yanı sıra işçilik alacakları ve iş kazasından kaynaklanan uyuşmazlıklarına hukuki destek sunmaktadır.

Sözleşmeler Hukuku
Project

Sözleşmeler Hukuku

Burucuoğlu Hukuk & Danışmanlık, franchise sözleşmeleri, uluslararası satın alma sözleşmeleri, gemi kiralama sözleşmeleri, çarter sözleşmeleri, yabancıların Türkiye’de şirket kurmasına ilişkin sözleşmeleri  ile diğer alanlarda sözleşme hazırlama, yorumlama, düzeltme alanında müvekkillerine hizmet sunmaktadır.

Sigorta Hukuku
Project

Sigorta Hukuku

Burucuoğlu Hukuk & Danışmanlık, özellikle Tekne ve Makine Sigortası, P&I Kulüp Sigortası, Yat Sigortası gibi deniz sigortaları ile diğer tüm trafik ve kasko sigortalarından doğan uyuşmazlıklara hukuki destek sunmaktadır.

Şirketler ve Ticaret Hukuku
Project

Şirketler ve Ticaret Hukuku

Burucuoğlu Hukuk & Danışmanlık, Şirketler ve Ticaret Hukuku alanında, yerli ve yabancı şirketlerin kuruluş, infisah, birleşme/devralma ve tür değiştirme işlemleri ile şirket yöneticilerinin, ortaklarının ve çalışanlarının her türlü uyuşmazlık ve alacakların tahsili konusunda uzmanlaşmıştır. Ayrıca, yabancı yatırımcıların Türkiye’de çalışma ve oturum izinlerinin alınması veya Türk vatandaşlığına geçişleri konusunda deneyim sahibidir.

Insurance Law
Project

Insurance Law

Our Office is representing insurers and insureds in complex insurance disputes. Our Office have a thorough understanding of insurance law and are skilled in negotiating settlements and litigating insurance-related matters.

  • 1
  • 2