Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Biz Kimiz?

BURUCUOĞLU Hukuk & Danışmanlık, Av. Göktuğ BURUCUOĞLU tarafından İZMİR’de kurulmuştur. 2012 yılında Kuleli Askerî Lisesinden başarı ile mezun olan BURUCUOĞLU, 2012-2016 yılları arasında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ne devam etmiş ve 2016 yılında yüksek bir not ortalaması ile mezun olmuştur. 2016 yılında mezuniyetini müteakiben çok sevdiği denizcilikle ilgili olarak “Deniz Ticareti Hukuku” alanında uzmanlaşmak üzere Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde “Deniz Hukuku” Anabilim dalında yüksek lisans eğitimine başlamış olup “P&I Kulüp Sigortası Çerçevesinde Eşyanın Zıyaı veya Hasarı Halinde Teminatın Kapsamı” konusundaki tezini tamamlayarak yüksek lisans derecesinden başarı ile mezun olmuştur. Halen Yaşar Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde Özel Hukuk alanında Doktora programına (tam burslu) devam etmektedir.

Av. BURUCUOGLU, mezuniyeti sonrasında Av. Prof. Dr. Metin FEYZİOĞLU ve Av. Birgül FEYZİOĞLU tarafından yönetilmekte olan FEYZİOĞLU Avukatlık Ortaklığında meslek hayatına başlamış ve burada Ceza ve Ticaret Hukuku alanında gerçekleştirdiği başarılı çalışmaların ardından BURUCUOĞLU Hukuk & Danışmanlık ofisini kurmuştur. BURUCUOĞLU Hukuk & Danışmanlık, Amerikan Büyükelçiliği ve İngiltere Büyükelçiği’nin önerilen avukatlar listesinde yer almaktadır.

Ayrıca, T.C. Adalet Bakanlığı Hukuk İşleri Genel Müdürlüğü Arabuluculuk Başkanlığı nezdinde arabulucu unvanıyla görev yapmaktadır.

Av. BURUCUOGLU, ileri seviyede İngilizce bilmektedir.

Akademik Geçmiş:

Kuleli Askerî Lisesi

Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi, Lisans

Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi, Yüksek Lisans (Deniz Hukuku)

Yaşar Üniversitesi Hukuk Fakültesi, Doktora (Özel Hukuk – Tam Burslu)