Hakkımızda

Biz Kimiz?

BURUCUOĞLU Avukatlık Bürosu, Av. Göktuğ BURUCUOĞLU tarafından İZMİR’de kurulmuştur. 2012 yılında Kuleli Askerî Lisesinden başarı ile mezun olan BURUCUOĞLU, 2012-2016 yılları arasında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ne devam etmiş ve 2016 yılında yüksek bir not ortalaması ile mezun olmuştur. 2016 yılında mezuniyetini müteakiben çok sevdiği denizcilikle ilgili olarak “Deniz Ticareti Hukuku” alanında uzmanlaşmak üzere Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde “Deniz Hukuku” Anabilim dalında yüksek lisans eğitimine başlamış olup “P&I Kulüp Sigortası Çerçevesinde Eşyanın Zıyaı veya Hasarı Halinde Teminatın Kapsamı” konusundaki tezini tamamlayarak yüksek lisans derecesinden başarı ile mezun olmuştur. Halen Yaşar Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde Özel Hukuk alanında Doktora programına (tam burslu) devam etmektedir.

Av. BURUCUOGLU, mezuniyeti sonrasında Av. Prof. Dr. Metin FEYZİOĞLU ve Av. Birgül FEYZİOĞLU tarafından yönetilmekte olan FEYZİOĞLU Avukatlık Ortaklığında meslek hayatına başlamış ve burada Ceza ve Ticaret Hukuku alanında gerçekleştirdiği başarılı çalışmaların ardından BURUCUOĞLU Avukatlık bürosunu kurmuştur.

Av. BURUCUOGLU, ileri seviyede İngilizce bilmektedir.

Akademik Geçmiş:

Kuleli Askerî Lisesi

Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi, Lisans

Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi, Yüksek Lisans (Deniz Hukuku)

Yaşar Üniversitesi Hukuk Fakültesi, Doktora (Özel Hukuk – Tam Burslu)


Bu sitede paylaşılan bilgiler yalnızca bilgilendirme amaçlı olup, Türkiye Cumhuriyeti Barolar Birliği’nin ilgili düzenlemeleri uyarınca reklam, teklif, hukuki öneri veya danışmanlık teşkil etmez. Bu sitede paylaşılan bilgiler, büronun logosu ve sair veriler BURUCUOĞLU Avukatlık Bürosu’na ait olup, büronun yazılı izni olmaksızın kullananlar hakkında yasal işlem yapılır. Bu siteyi ziyaret etmekle, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılırsınız.

error: