Kullanım Sözleşmesi

Anasayfa » Kullanım Sözleşmesi

Bu internet sitesindeki bilgiler Avukatlık Kanunu, Türkiye Barolar Birliği’nin Meslek Kuralları ve Reklam Yasağı Yönetmeliği dikkate alınarak hazırlanmıştır ve hiçbir şekilde; reklam, iş geliştirme ve benzeri amaçlarla kullanılamaz. BURUCUOĞLU Avukatlık Bürosuinternet sitesine giren ziyaretçiler, Ziyaret ve Kullanım Kuralları koşullarına uymayı taahhüt eder.

BURUCUOĞLU Avukatlık Bürosuinternet sitesinde bulunan yazılı materyal dosya, bilgi, logo, resim ve ilgili fikri haklar BURUCUOĞLU Avukatlık Bürosu‘na aittir ve yazılı onay olmadan kopyalanamaz ve kullanılamaz.

BURUCUOĞLU Avukatlık Bürosu’nun yazılı onayı olmadıkça bu internet sitesine link verilmesi kesinlikle yasaktır.

Bu sayfada bulunan bilgilerin herhangi bir şekilde kullanımı ya da tarafımıza faks veya e-mail yolu ile bilgi ulaştırılması hiçbir şekilde büronun var olan müvekkilleri ile benzer şekilde bir avukat-müvekkil ilişkisi oluşturmayacaktır. Bu internet sitesinde bulunan bilgilerin tamamı sadece kişisel ve gayri ticari amaçlarla dağıtılmaktadır. Ziyaretçiler, bilgilerin yanlış olduğunu veya kendilerinin bu bilgiler sebebiyle bir zarara uğradıklarını iddia edemezler.  BURUCUOĞLU Avukatlık Bürosu, bu internet sitesinde sunulan bilginin içeriği ya da ziyaretçilerin bu internet sitesine dayanarak gerçekleştirdiği hareketlerden sorumluluk kabul etmemektedir.

Bu web sitesinin herhangi bir zamanda güncellenmesi değiştirilmesi ve kapatılması ile ilgili her hakkı saklı olup BURUCUOĞLU Avukatlık Bürosu’na aittir.

Doküman ve dosyalar üzerinde web sitesine yerleştirilmeden önce virüs taraması yapılmakta ancak bu web sitesinden yüklenecek doküman ve dosyaların virüs korumalı olacağı garanti edilmemektedir. BURUCUOĞLU Avukatlık Bürosubu durumdan kaynaklanacak herhangi bir zarar ve kayıpla ilgili sorumluluk kabul etmemektedir.

Bu yasal uyarılar ve bu web sitesi ile ilgili her türlü hususta Türk Hukuk Mevzuatı uygulanır ve İzmir Mahkemeleri yetkilidir.

Hukuki Sorumluluğun Tahdidi Beyanı

Bu sitenin isim hakkı ve kullanım hakkı münhasıran BURUCUOĞLU Avukatlık Bürosu‘na aittir.

Bu site sadece bilgilendirme amacına yöneliktir. Hiçbir şekilde ticari veya mesleki faaliyet içermez.

Site’de yer alan her türlü içtihat, makale ve sair bilgi; herhangi bir maddi menfaat temin edilmeksizin, genel anlamda bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Site’de yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca garanti edilmemekte olup, bu bilgiler belli bir getirinin sağlanmasına yönelik olarak verilmemektedir. Bu nedenle bu Site’de yer alan bilgilerdeki hatalardan, eksikliklerden ya da bu bilgilere dayanılarak doğru / yanlış yapılan işlemlerden doğacak her türlü maddi / manevi zararlardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı BURUCUOĞLU Avukatlık Bürosu sorumlu tutulamaz.

Bu Sitede yer alan bilgiler, sadece ilgili konularda fikir verme ve bilgi paylaşmak amacıyla hazırlanmıştır.

Sitede yer alan hiçbir görüş, yazılı ya da görsel materyal site sahibinin yazılı izni olmadıkça kullanılamaz, çoğaltılamaz ve yayınlanamaz. Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olduğundan, hukuken mağdur olmuş kişiler sadece site içeriğine dayanarak hareket etmemeli ve herhangi bir hukukçudan profesyonel yardım talep etmelidir.

Kanunların, yönetmeliklerin, tebliğlerin ve uygulamanın değişebilir oluşu ve de elektronik haberleşmenin özünde var olan riskler sebebi ile bu sitede yer alan bilgilerde her zaman gecikmeler, eksiklikler ve hatalar olabilir.

BURUCUOĞLU Avukatlık Bürosu, Sitede yer alan bilgiler uyarınca alınan herhangi bir karar veya yapılan herhangi bir fiilden ve muhtemel zararlar hakkında bilgi verilmiş olsa dahi, bu sebepten dolayı oluşacak veya bu sebebe mahsus zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Site’yi kullanırken tüm işlemlerinizden kişisel olarak sorumlu olduğunuz, eylemleriniz nedeniyle zarar görebilecek herkesin zararlarını tazmin etmek zorunda kalacağınız İHTAR OLUNUR. Kullanıcılar; Site’ye izafe edilebilecek her türlü sorumluluk karsısında BURUCUOĞLU Avukatlık Bürosu‘na gayri kabili rücu ibra ettiklerini şimdiden kabul beyan ve taahhüt  ederler. Bu Site’yi kullanmaya başladığınız andan itibaren yazılı tüm hususları tamamen anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız. Bu şartlardan bir ya da birkaçının ihlal edilmesi durumunda herhangi bir uyarı ya da bilgi vermeye gerek kalmadan kullanımınızı kısıtlama ya da son verme hakkimiz saklıdır.

Bu site, T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır. Web sitesi ziyaretçilerinin gizlilik haklarına saygı gösterir. İsminiz, adresiniz, telefon numaranız veya e-mail adresiniz gibi kimliğinizi belli edecek bilgiler sadece siz web sitemizde gönüllü olarak ibraz ettiğiniz zaman toplanır. Sitemiz bu bilgiyi, talep ettiğiniz bilgileri size ulaştırmak amacıyla kullanacaktır. İhtiyaçlarınızı daha iyi anlayabilmek ve sunduğumuz hizmetleri nasıl daha iyi hale getirebileceğimizi anlayabilmek amacıyla, zaman zaman bu bilgiye başvurabiliriz. Bu bilgiyi sizinle temasa geçmek amacıyla kullanabiliriz. Bilgilerinizi girerken size özellikle belirtilmediği sürece, bu siteye verdiğiniz kimlik bilgileri herhangi bir üçüncü kişi ile paylaşılmayacaktır. BURUCUOĞLU Avukatlık Bürosu’na yapılan tüm başvurular gizlilik prensibine bağlı kalınarak değerlendirilecek ve mutlaka cevaplandırılacaktır.

Web sitemiz hakkında istatistiksel veri toplamak amacıyla, sitemizi ziyaret eden toplam kişi sayısı, her sayfa için ziyaretçi sayısı ve ziyaretçilerin internet servis sağlayıcılarının alan adları gibi bilgileri takip etmektedir.